fbpx

Siim Raie Veiko Valkiainen’i taskuhäälingus “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis”

Juhtimiskoolitaja ja coach’i Veiko Valkiainen‘i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Aprillikuu saates oli Veikol külas Artrovert galerii asutaja ja juht Siim Raie.

 

Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” otsib vastuseid küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed.

Aprilli alguses oli Veiko külaliseks Siim Raie, tegi muudatuse avaliku teenistuse tippjuhist kunstidiileriks ja Artrovert galerii omanikuks. Siim on eelnevalt olnud Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor, Vabariigi Presidendi Kantselei direktor ja Muinsuskaisteameti peadirektor.  Saate teemadeks kunstimaailm, kunstiettevõtlus ja kunsti väärtus nii meie sees kui ka meie ümber.

Kuula taskuhäälingut täies mahus: link

Collage created using TurboCollage software from www.TurboCollage.com

Foto: Veiko Valkiainen